מספר מקשר הסבר

דר מודי גולדנפלד

אודות | ד״ר גולדנפלד

ד"ר גולדנפלד – מומחה לגלאוקומה, מחלות עיניים, רופא בכיר בשיבא.

ד"ר מודי גולדנפלד הוא רופא מנתח ומומחה בתחום גלאוקומה ומחלות עיניים. מזה למעלה מ-20 שנה הוא משמש כרופא בכיר במרכז לגלאוקומה על-שם סם רוטברג במכון העיניים גולדשלאגר שבמרכז הרפואי שיבא בתל השומר. בנוסף, הוא מקבל מטופלים במרפאת עיניים בהסדר עם קופות חולים ברמת-גן.

ד"ר גולדנפלד סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטת ת"א בשנת 1985. לאחר סטאז' בשיבא, התמחה ברפואת עיניים בבילינסון ועבר התמחות-על בגלאוקומה באוניברסיטת נורת'ווסטרן בשיקגו. 

ד"ר גולדנפלד מבצע את כל טיפולי הלייזר לגלאוקומה, לרבות SLT. בעבר ריכז לימודי המשך בגלאוקומה באוניברסיטת ת"א, ובזכות ניסיונו וכישוריו משמש כפוסק רפואי לביטוח לאומי בנושא עיניים.

חבר באיגוד רופאי העיניים איגוד הגלאוקומה בישראל , איגוד הגלאוקומה העולמי, האירופאי והאמריקאי. חבר בחברה הישראלית לקידום מקצועי בהערכות תפקוד, נכות וכושר עבודה. שימש יו״ר החוג הישראלי לגלאוקומה.

מחקר קליני: ד"ר גולדנפלד מנהל מחקרים קליניים בטיפולי לייזר לגלאוקומה. ד"ר מודי גולדנפלד ניהל מחקר על טיפול חדשני בלייזר Titanium-Sapphire שאושר על ידי ה FDA בארה"ב. מחקר זה הוביל למחקר שהניב פטנט עולמי לשיטת טיפול חדשנית בגלאוקומה על ידי לייזר בלתי ישיר , המחקר הניב מכשיר לייזר חדש BELKIN LASER


גלרית תמונות מהמרפאה

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 054-6525263

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש באמצעים הבאים:

  • מעלית
  • שירותי נכים
  • חניה נגישה
דילוג לתוכן